رنگ ماسب لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes

12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز گرچه در هر زمان که مایل باشید، طبیعتا می توانید هر رنگی را بپوشید، با این حال نمی توان انکار کرد که برخی از رنگ ها مناسب فصلهای خاصی هستند. همانطور که به نظر می‌رسد رنگهایی همچون صورتی روشن، فیروزه ای و یا سفید برای تابستان مناسب هستند، رنگ های خاموش تر، اندکی تیره تر هستند که احتمالا بهترین رنگ هایی هستند که در فصل پاییز می توان پوشید. در حقیقت، فصل پاییز بهترین انتخاب رنگ ها را با خود به همراه می آورد زیرا تعداد گزینه های زیبا و جذابی برای انتخاب ارائه می دهد و ما شانس این را داریم تا خود را با شاخ و برگ درختان پاییزی به اصطلاح ست کنیم. بنابراین، چه رنگ هایی برای پاییز که دوران گذار به آب و هوای سردتر است باید پوشید؟ در اینجا با استفاده از ترکیبی از رنگ های کلاسیک پاییزی و مد روز، لیستی فراهم آورده ام که به شما کمک می کند تا یک کمد لباس شیک و مد روز برای این فصل زیبای سال داشته باشید. همانطور که در وب سایت پانتون آمده است، “این فصل چتر همخوانی را به نمایش می گذارد که رنگ های خنثای زمین را با طیف وسیعی از رنگ ها و الگوهای برجسته به هم بافته تا چشم انداز امید، لذت، تخیل و دیگر چیزها و پدیده های طبیعی را برتابد.” کارشناسان پانتون برای تعیین اینکه کدام رنگها در هر فصل در این بازی مد و رنگ سهیم هستند، به سراسر جهان سفر می کنند تا ببینند کدام رنگ بیشتر به چشم می خورد. به طور عمده این تعیین رنگ در رابطه با نمایش های مد در سراسر نیویورک، پاریس، میلان و لندن است، اما مدیر اجرایی پانتون به خبرنگار ما می گوید، آنها همچنین به رنگ های مورد استفاده در فیلم ها، آخرین مدل اتومبیل ها، آرایش و از این قبیل موارد نگاه می‌کنند. البته می توانید تمام این رنگ ها را کنار گذاشته و هر روز سیاه بپوشید، اما چاشنی کردن کمی رنگ به لباس های خود قطعا ایده ی بدی نخواهد بود.

خردلی
12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes1یکی از رنگ های پانتون برای پاییز خردلی است و از آنجا که خردل یکی از رنگ های مورد علاقه برای پاییز نیز است، احساس می کنیم رنگی کامل است! این “رنگ رنگی ملایم، آرام و گرم است که حس خوبی را به ارمغان می آورد”. خردلی بویژه در ژاکت های چسب و روسری های گرم بسیار شیک است.

شرابی (عنابی)
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز clothing colors autumn

از آنجایی که شرابی یا عنابی، رنگ مناسب برای پاییز و زمستان است، شما قطعا آن را در همه جا خواهید یافت. شرابی رنگ قرمز مایل به قهوه ای است و بسیار شبیه به جگری یا عنابی است. این رنگ جذاب و زیبا می تواند مکمل هر لباسی باشد. این لباس را می توان با شلوار جین، چکمه و یک ژاکت در روزهای سرد پاییزی پوشید.

شتری
Autumn clothes 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes3 1

اگر چه رنگ شتری در فهرست پانتون نبود، اما من مجبور شدم آن را اضافه کنم زیرا یک رنگ کلاسیک پاییزی است. شما می توانید رنگ شتری را به معنای واقعی کلمه با هر لباسی، از شلوار گرفته تا ژاکت و کت بپوشید. چکمه های شتری رنگ نیز گزینه مناسبی هستند چراکه با هر رنگی انطباق پذیرند.

سبز زیتونی
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes4

یکی از رنگ های پانتون، علف خشک نامیده می شود که اساسا همان سبز زیتونی است، این رنگ یک رنگ عالی برای فصل پاییز است. سبز زیتونی را اساسا به هر طریقی که می خواهید می توانید بپوشید. شما می توانید یک لباس سرهمی جذاب مانند لباس مدل در تصویر بالا را انتخاب، یا حتی آن را با چیزی ساده تر مانند یک ژاکت یا حتی تی-شرت بپوشید.

نقره ای یا طوسی
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes5 1

یکی دیگر از رنگ های پانتون آب و هوای طوفانی نامیده می شود، که قرار است به همان رنگ آسمان در یک روز بارانی و طوفانی باشد. به لباس مدل در تصویر نگاه کنید که چقدر شیک و رنگ آن دقیق است!

ماشی
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes6

ماشی، رنگ دیگری از فهرست پانتون است که بعبارتی رنگ سبز/خاکستری سرد است. این رنگ شیک، زیبا و متفاوت است.

جگری
Dress 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Dressجگری بسیار شبیه به شرابی است، اما این رنگ نیز موفق شده در این لیست جایگاهی جدا را به دست آورد، چرا که این رنگ رنگی بسیار عالی برای پاییز و زمستان است. جگری کمی تاریک تر از شرابی است، پس به اندازه کافی متفاوت است! شما می توانید جگری را به معنای واقعی کلمه با هر لباسی ست کنید، اما من شخصا مدل یقه اسکی مدل تصویر بالا را دوست دارم.

فیروزه ای تیره
https://gomrok98.com/price-of-coin-and-gold/ 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes12 1
رنگ آبی مایل به سبز تیره نیز در فهرست پنتون آورده شده است که رنگی بسیار زیبا و آرامش بخش است. این رنگ تقریبا مثل فیروزه ای تیره است که مشابه آنچه در تصویر بالا می بینید بوده و رنگ زیبایی است.

گل محمدی (رز)
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes8از رنگ های زمینی خسته شده اید؟ فهرست پانتون برای رنگ های پاییز شامل گزینه های روشن تر و زنانه تر همچون صورتی گل محمدی نیز هست. صورتی ممکن است یادآور بهار و تابستان برای شما باشد، اما این رنگ کمی خاموش تر بوده و برای ماه های آبان و آذر بسیار مناسب است.

ارکیده یا ارغوانی روشن
لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes9

اگر مایل به پوشیدن چیزی روشن تر هستید، ارغوانی روشن را امتحان کنید. این رنگ نیز در فهرست رنگ پانتون قرار دارد. این بنفش پر جنب و جوش و زنده در میان شاخ و برگ درختان خود را بخوبی نشان می دهد. این رنگ را حتی با لباس ساده و رسمی نیز می توان پوشید.

نارنجیلباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes10

و اما پاییز چه بود اگر رنگ نارنجی برگ درختان نبود؟! نارنجی پانتون نارنجی کادمیوم نامیده می شود و اندکی از رنگ نارنجی کدو تنبل که در ذهن شماست روشن تر است.

سبز دودی

لباس پاییزی 12 رنگ مناسب لباس برای فصل پاییز Autumn clothes11 1آخرین رنگ پانتون یک سبز دودی زیبا است. رنگ سبز دودی ممکن است در حالت طبیعی با پاییز ارتباط نداشته باشد، اما همان طور که می بینید، مطلقا با همه چیز می تواند ترکیب می شود. و این تکه رنگی روشن در میان تمام آن رنگ های زمینی است!

دیدگاه بگذارید