پارچه لباس کودک بهترین پارچه لباس کودک bindawood clothing suitable for baby clothes

بهترین پارچه لباس کودک از چه جنسی است؟

به دلیل حساس بودن پوست کودکان انتخاب پارچه مناسب برای کودکان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه مدل های بسیار متنوعی از لباس کودکان با پارچه های مختلف در بازار موجود بوده. اما نکته مهم در انتخاب پارچه لباس کودک کیفیت و راحتی آن می باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع جنس های پارچه لباس کودک آشنا کنیم.

پارچه نخی

رایج ترین و پرکاربردترین پارچه برای لباس کودکان، پاره نخی می باشد. الیاف طبیعی و لطیف نخ بسیار مناسب برای پوست حساس کودکان شما می باشد.
این پارچه ها بسیار راحت و ایمن هستند و شستشوی آن ها نیز آسان است.

پارچه مخمل

استفاده از پارچه مخمل کبریتی نرم به عنوان پارچه لباس کودک نیز بسیار معمول است.
پارچه های مخمل به علت داشتن مقاومت بالا و گرمای مناسب، گزینه خوبی در فصل پاییز و فصل های سرد هستند. پارچه هی مخمل یا مخمل کبریتی بییشتر به عنوان لباس های بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند .

پارچه پشمی

از دیگر پارچه هایی که استفاده از آن به عنوان پارچه لباس کودک توصیه می شود، پارچه پشمی با کیفیت است. خصوصیت اصلی لباس های تهیه شده با پارچه پشمی، نخ کش نشدن آن ها، لطافت بالا و گرمای مطلوب آن است و گزینه مناسبی برای فصول سرد می باشد.
در ترکیب این پارچه از انواع رنگ های زیبا و شاد استفاده می کنند.

پارچه های ساتن، تافته و حریر

این مدل ار پارچه ها بهترین گزینه در مهمانی و جشن ها به عنوان لباس محلسی کودک شما می باشند. این پارچه به عنوان لباس راحتی کودک توصیه نمی شود.

پارچه حوله ای

پارچه حوله ای از دیگر پارچه های نرم و لطیفی است که در تهیه لباس کودک نقش ویژه ای دارد.

دیدگاه بگذارید