کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color clothes winter

چگونه کمد لباس‌ خود را شادتر کنید!

پوشیدن رنگ سیاه در ذات هر نیویورکی است. شلوغ نبوده، هیاهویی ندارد و تقریبا با همه چیز می آید. اما من یک استثناء برای خود دارم: و آن کت و پالتوی رنگی است. زمستان با آسمان همیشه ابری و خاکستری خود به اندازه کافی دلگیر است و باد آنقدر قوی هست که در خیابان برای تیپ ما مشکل ساز شود. گاهی اوقات، شما فقط “کمی” به نشانه ای از زندگی و حیات نیاز دارید. بنابراین: یک کت رنگی که پیوسته بهار چند ماه آینده را یادآور می سازد، به تن کنید!

خوب، اساسا چند سالی است زمستان ها خفیف تر شده اند و دمای هوا برودت شدیدی ندارد.

در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress2با تشکر از شاهزاده خانم کیت میدلتون، ما شاهدیم که یک کت رنگی در واقع می تواند چقدر شیک و حتی مناسب بزرگسالان باشد! یکی از دلایلی که مردم از پوشیدن آنها اجتناب می کنند، ترس از رسیدن به ظاهری نوجوانانه است. اجازه دهید که قضاوت در این خصوص را به شاهزاده خانم کیت میدلتون واگذار کنیم تا مشخص شود که این فرضیه چقدر اشتباه است. آیا تا به حال کسی با این پالتوی سبز زیبا تا این حد شیک شده است؟ پاسخ ما منفی است!

همانطور که کیت به ما خیلی سخاوتمندانه نشان داده است، بهترین راه برای حفظ کمال و ظرافت این رنگ، جفت کردن آن با رنگ های نزدیک یا همرنگ خود است. من عاشق یک تیپ تک رنگ خوب هستم و اگر شما با کت یا پالتوی رنگ شاد تری بیرون می روید (مثلا قرمز یا سبز روشن) سعی کنید بقیه تیپ خود را خنثی (مثلا: سیاه) حفظ کنید.

همانطور که همه می دانیم، یک لباس وقتی بهترین عملکرد تیپی را دارد که مفاهیم بیانیه ای بیش از حد که در صدد جلب توجه هستند در آن وجود نداشته باشد. بنابراین، اگر کت یا پالتوی شما حالت بیانیه شما را دارد بقیه تیپ خود را در حداقل ها حفظ کنید.

از طرفی، مهم است آنچه در کمد خود دارید را نیز در نظر بگیرید. یک فهرست  کوچک تهیه کرده و ببینید که بیشتر اهل پوشیدن چه رنگهایی هستید. خاکستری زیاد دارید؟ پس شاید ارغوانی یا نقرابی رنگ مناسب شما باشد.

یا شاید کرم صورتی
کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress4
اما اگر ذاتا قرمز زیاد می پوشید، شتری شاید مناسب ترین گزینه باشد.
کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress5با این حال اما در صورتیکه مدل لباس زیبا بوده و بدرستی ست شود یک کت یا پالتوی رنگی می تواند بسیار شیک باشد. در این مقاله می توانید برخی از رنگ های کت یا پالتو و یا ژاکت که قطعا در زمستان جایگاه ویژه ای خواهند داشت را پیدا کنید:

 • کاپشن قرمز روشن
  کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress6

اگر بیرون در حد قطب برف می بارد و هوا مثل آلاسکا شده دلیل نمی شود شما کانون توجه نباشید!

 • شتری کلاسیک

کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress7و واقعا چرا همرنگ شتر این حیوان مناطق گرم کویری نشوید!؟

 • نقرابی
  کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress3
 • زیبای صورتی
  کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress8این کت مثل پشمک است.مگر میشود آن را دوست نداشت!
 • آبی سورمه ای

کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress9آبی سورمه ای سلطنتی است. سلطنتی! همراه با یک یقه اسکی خاکستری بی نهایت شیک می شود!

 • زرد قناری

کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress11این رنگ بی شک یک بیانیه است!

 • زیبای نارنجی

کت و پالتو در زمستان کت و پالتوی چه رنگی بپوشیم؟ Color winter dress12این نارنجی سوخته بهترین تجسم از فصل پاییز و زمستان خواهد بود…

به عنوان کسی که از پوشیدن کت و پالتوی رنگی هراس دارد، می توانم بگویم پوشیدن یک کت یا پالتوی رنگی کاملا شما را جسور بار می آورد. در واقع جستجو در سبک های مختلف باعث می شود که شما رشد کنید. پس به من بپیوندید!

دیدگاه بگذارید