روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Fashion year

آشنایی با رنگ لباس بهار و تابستان 2019

سرانجام هفته های مد به خوبی و خوشی به پایان رسیدند و اینک می توانیم به صندلی خود تکیه داده و بررسی کنیم که چه رنگهایی روند رنگ لباس برای بهار و تابستان 2019 خواهند بود. گرچه به نظر می رسد بسیاری از روندهای بهار 2019 ترکیبی از رنگ ها و چاپ ها بود، با این حال اما رنگ های بهار و تابستان 2019 نیز قابل توجه هستند، رنگ های ظریف و ملایم و کمرنگ و در کنار آن رنگ های گرم و قوی که در واقع کمی حس پاییزی دارند نیز بار دیگر بازگشته اند. چندان هنوز آماده استقبال از بهار نیستید؟ پس با خواندن این مقاله آماده شوید!

رنگهایی نظیر زرد انبه ای و یا سبز های تا حدودی تیره تر از قبیل خزه ای همان حس های پاییزی مورد اشاره را به ما دادند، گرچه در هر حال نمی توان جذبه ی بلوغ آنها را انکار کرد. البته از قطعی ترین رنگ های ران وی بهار و تابستان 2019 می توان به زرد اشاره کرد که در فرم هایی نظیر زردچوبه ای (عسلی پررنگ) و یا لیمویی و زرد کاهی خود را نشان داد. زرد رنگی شاد و بی نظیر است که در نمایش های ران وی بهار و تابستان 2019 در نمایش های مختلف با آن برخورد داشتیم.

از دیگر طیف های رنگی که به چشم ما می خوردند می توان به مواردی همچون صورتی کمرنگ و نیز طیف هایی از بنفش اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم روندهای رنگ سال بهار و تابستان 2019 مورد علاقه طراحان لباس را خدمت شما ارائه دهیم:

 • کرم صورتی
  رنگ لباس بهار و تابستان 2019 | کرم صورتی رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Cream and pinkبا یکی از ظریف ترین و ناز ترین روند های رنگ بهاری سال 2019 کار را آغاز می کنیم: یعنی صورتی کمرنگ پودری. که همراه با تمام رنگ های دیگری که در ادامه این مقاله می آیند می توان آن را پوشید و جفت کرد. از انتخاب لباس های خیابانی گرفته تا لباس مجلسی و پرنسسی، این صورتی کم رنگ در بسیاری از نمایش های ران وی مد دیده می شد.
 • بنفش کدر
  رنگ یاسی رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Purpleبنفش کدر رنگ دیگری است که در روند های رنگ بهار/تابستان 2019 در نمایش های مد حضور خود را اعلام کرده است. این رنگ را می توان رنگی دانست که با زردهای ملایم و همچنین با رنگ های عمیق و خنثی همچون آبی نفتی و یا قهوه ای سوخته بخوبی می آید.
 • قرمز مرجانی
  رنگ مرجانی رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Coral color 1
  رنگ قرمز مرجانی روشن در حد وسط نارنجی و صورتی جای گرفته و به هر لباس سرهمی می آید. در میان تمامی روند های رنگ بهار و تابستان 2019 این رنگ احتمالا فصلی ترین رنگ است: رنگی یادآور نوشیدنی های میوه ای خوش طعم، گل های رنگارنگ و تعطیلات خوش در مناطق گرمسیر.
 • بنفش
  رنگ بنفش رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Purple2از بنفش یا ارغوانی پررنگ نیز نمی توان بسادگی گذشت. این رنگ یکی از برجسته ترین رنگ های فصل بهار 2019 است: رنگی قابل توجه که بندرت جرات تنها پوشیدن آن را می کنند. در عوض، می توان آن را با رنگ های خنثی ترکیب و آن را تبدیل به انتخابی مناسب و کارا کرد و یا آن را با رنگ های گرمی همچون زرد زردچوبه ای برای رسیدن به رنگی قوی پوشید.
 • قرمز عنابی
  قرمز عنابی رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Red rosary

این طیف قرمز نیز رنگی قوی بوده و بخوبی با روند های رنگ گرم و سرد بهار و تابستان سال 2019 ترکیب می شود. با این حال وقتی که تنها پوشیده می شوند، این رنگ برجسته ترین و قابل توجه ترین حالت خود را دارد.

 • زردچوبه ای
  زردچوبه ای رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Yellow2این چاشنی خوش عطر و طعم و بسیار مقوی نیز در فهرست ما دارای جایگاه است. اگر تمایل نداشته و یا قصد ندارید پیوسته از ماسک های ماست و زردچوبه استفاده کنید، شاید بتوانید برخی از خواص و مزایای آن را با پوشیدن لباس های برنگ زردچوبه ای بدست آورید! این رنگ یک رنگ زرد و نارنجی است که بویژه با قهوه ای، قرمز و یا حتی آبی بخوبی ترکیب می شود.
 • زرد کاهی

لیمویی را در نظر گرفته و ترشحی از کرم به آن اضافه کنید و اینگونه به دوست داشتنی ترین رنگ زرد و یکی از روند های رنگ بهار 2019 برسید. ته رنگ زرد کاهی زیبا به خوبی با سایر رنگ های کمرنگ ست شده و تیپی مناسب برای یک روز خوب بهاری می سازد.

 • زرد لیمویی

طیف رنگ های زرد یکی از پرطرفدارترین رنگ های نمایش های مد تابستان 2019 بوده و لیمویی نیز یکی از دلپذیرترین طیف های این دسته است. این رنگ رنگی شاد و خوشمزه است. این طیف روشن با برخی از رنگ های آبی در نمایش مد ران وی ترکیب بسیار خوبی را ایجاد کرده بود.

 • زرد انبه ای
  زرد انبه ای رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 Yellowبا وجود نام خوشمزه و گرمسیری آن، زرد انبه ای در واقع به عنوان یک رنگ تابستانی نبوده و از نظر ما رنگی کاملا پاییزی است اما در هر صورت نظر طراحان مد است که مهم است! حضور آن در فهرست روند های رنگ بهار و تابستان 2019 غیرقابل انکار بوده و قطعا انقدر زیبا هست که شایسته حضور در این فهرست باشد.
 • سبز خزه ای
  سبز خزه ای رنگ لباس بهار و تابستان روندهای رنگ لباس بهار و تابستان 2019 greenاز میان تمام روندهای رنگی تابستان و بهار 2019 این رنگ یکی از دوگانه ترین هاست. خزه ای، رنگ طبیعت و سرسبزی است که یادآور جنگل های انبوه و تاک های پیچ خورده است. این رنگ نیز به خوبی با تمام رنگ های رنگارنگ ترکیب خواهد شد. با این حال، از این رنگ در بسیاری از ران وی های مد به عنوان رنگ لباس های چریکی و نظامی نیز استفاده شده است. مفهومی و ذهنیتی که در دنیای فمنیستی امروزه گیرایی خوبی دارد.

دیدگاه بگذارید