رنگ سال رنگ سال 2019 چیست؟ color year

موسسه پانتون رنگ قرمز مرجانی را بعنوان رنگ سال 2019 اعلام کرد: ما به شادی و خوش بینی بیشتری نیاز داریم

سرانجام ماه پیش موسسه پانتون، رنگ سال 2019 را انتخاب و در طی یک کنفرانس مطبوعاتی رسما آن را اعلام نمود. این موسسه اعلام کرد که رنگ قرمز مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب گردیده است. این مرجع انتخاب رنگ، 20 دسامبر هر سال روندهای فرهنگی، مد، طراحی و دکور را مشاهده کرده و با توجه به اینکه “رنگ ها چگونه می توانند تجسمی از تجربیات اجتماعی ما بوده و بازتاب آنچه در فرهنگ جهانی در یک لحظه خاص از زمان رخ می دهد باشند”، اقدام به انتخاب رنگ سال می کند.
رنگ سال 2019 مرجانی رنگ سال رنگ سال 2019 چیست؟ Coral colorرنگ امسال یعنی قرمز مرجانی، طیفی از رنگ نارنجی همراه با ته رنگ طلایی است که برگرفته از رنگ گرم پناهگاه مرجان ها در زندگی دریایی است. موسسه رنگ پانتون خاطر نشان می سازد که انتخاب رنگ امسال نمادی است از “نیاز طبیعی به خوش بینی و شادی” و نیز “داشتن تجربه های واقعی که بسترساز ارتباط و صمیمیت است”.

طیف رنگ سرزنده مرجانی در همه جا ظهور خود را نشان داده است، از نمایش های ران وی مد تا نماهای زیبا و گرم است.
و بتدریج از نظرات کارشناسی در شبکه های اجتماعی تا بسته بندی هدایای مشتریان. این رنگ، تفریح، اوقات فراغت و جشن و سرور را به ذهن متبادر می سازد: بعبارتی جنبه هایی از زندگی که پاسخی به تعادل در مواجهه با چالش های روزمره و گذرای زمان هستند.

رنگ قرمز مرجانی در حالی بعنوان رنگ سال 2019 از طرف این موسسه انتخاب می شود که در سال 2018 این موسسه رنگ بنفش را که اساسا به احترام “پرینس” هنرمند فقید و نیز نیاز به تعادل در فضای موجود سیاسی بود، انتخاب کرد.

پانتون در کنفرانس مطبوعاتی خود اعلام کرد: “کل فرآیند انتخاب رنگ مستلزم تحقیق و تحلیل و ملاحظات فلسفی و مو شکافانه است. فرایند انتخاب رنگ باید بگونه ای باشد که رنگ منتخب در تمام طول سال پاسخگو باشد.”

دیدگاه بگذارید