مد لباس مد لباس پیش بینی 5 روند برتر مد لباس برای سال 2018 dress fashion

بازگشت به مد دهه 60 میلادی 

اجازه دهید کمی به دهه 60 پر افت و خیز برگردیم. این روند نوستالژیک حس زنانگی و حیله گری و یک دندگی را بیشتر القا می کند. چین و شکن ها و جیب ها نقش انکار ناپذیری در الگوهای این لباس داشته و شکل های روی آن هم حالتی بادکرده داشته و هم برای نمایش خطوط زیبای بدن زن طراحی شده اند. طراحی فاق بلند در شلوارها شکل تحریک کننده داده و خطوط یقه می توانند کاملا باز یا بسته باشند.(مد لباس)

رنگهای اصلی: کرم- زرد شتری- زرد- یشمی- قرمز جگری

الگوهای اصلی: گلدار- اشکال هندسی- اشکال دورانی- راه راه

کره زمین

مد لباس مد لباس پیش بینی 5 روند برتر مد لباس برای سال 2018 Earth

از جنس صلح و آرامش طبیعت و کره خاکی شوید. کره زمین نیز از سرزمین و مردمانی که روی آن زندگی می کنند تاثیر می پذیرد. ساختارهای طبیعی و هر آنچه که از مواد طبیعی و معدنی گرفته شده اند در شکل گیری این روند نقش دارند: همچون آسمان، سنگ، صخره ها مواد معدنی و..

این روند ملایم و در عین حال قوی بازتاب آینده ای است که تمرکز آن بر دوام زمین و محیط زیست است.

رنگهای اصلی: بژ- خاکستری مایل به قهوه ای- رنگ پوست بدن- صورتی غلیظ- زرد اخرایی- سبز- فیروزه ای

الگوهای اصلی: بافت های طبیعی- بافت با گره های باز و آزاد- بافت درشت- چاپ حیوانات ظریف و چابک- تاثیر پذیری از ساکنین قبایل

رویای سنت شکنی

مد لباس مد لباس پیش بینی 5 روند برتر مد لباس برای سال 2018 Dream of Breaking Dawn
ذهن و روح خود را آزاد کنید و به استقبال سبکی سنت شکن بروید. در این روند احساسات در رنگ ها و الگوها خود را بروز داده و طرح های سیال و روان کار را بدست می گیرند. این مد دارای روندی زنانه و تحریک آمیز بوده که حس زنانگی را با گویی با زمین یکی می کند. از برخورد چاپ ها و الگوها و چاک ها با بیانیه ای از رنگ در برابر آبشار پارچه نترسید.

رنگهای اصلی: ارغوانی- بنفش کم رنگ- خرمایی- جگری- صورتی- قهوه ای- زرد خردلی

الگوهای اصلی: گلدار- طرحهای پیچ و تاب دار- آمیزش طرح طبیعت با اشکال مختلف- طرح پر پرندگان- توده ها و بلوکه های دارای رنگ گرم

گل مینا

مد لباس مد لباس پیش بینی 5 روند برتر مد لباس برای سال 2018 minaیکی از دلنشین ترین گلها در طبیعت گل میناست که شکل زیبای سر به زیر آن اکنون زیر نور افکن قرار گرفته است. می توان به این گل زیبا و زنانه با رنگهای لطیف و ظریف، ظاهر جدی تری اعطا کرد. می توان حس ملایم زنانگی این گل را با رنگهای تیره تر و الگوهای مردانه همچون کت، تی شرت، چکمه های لژ دار و ژاکت های گشاد ترکیب کرد و به چنین حسی دست یافت.

رنگهای اصلی: سفید- زرد- سبز- سیاه- آبی پر رنگ مایل به تیره- خاکستری- زغال سنگی- نوک مدادی

الگوهای اصلی: طراحی های مختلف گل مینا- چاپ های شلوغ- طراحی های گشاد و سایز بزرگ

جزیره ای غریب

مد لباس مد لباس پیش بینی 5 روند برتر مد لباس برای سال 2018 Strange island

حس رمانتیک آب تنی در ساحل یک جزیره را فراموش کنید. نگاه این روند به تاریک سوی زندگی در جزیره ای غریب و بیگانه با گیاهان و جانوران وحشی است. چاپ های باشکوه و شاداب همچون ترسیم مناظر دوردست، منظره های استوایی، تصاویری فراموش نشدنی از حیات وحش و زندگی گیاهی و رسیدن به حس پر رمز و راز چیزهای ناشناخته  از نقش های مهم این روند است.

رنگ های اصلی: رنگ های  تضعیف شده- صورتی مایل به کرم- ارغوانی- سبز- قهوه ای- سفید مایل به کرم- زرد اخرایی و آبی

الگوهای اصلی: چاپ پوستری- گلبرگ های یکپارچه- حیات وحش شاداب- جزیره متروکه- درختان نخل- سواحل شنی- طرح های انتزاعی از زمان مابعد
مد لباس

دیدگاه بگذارید