بهترین رنگ های پارچه رو مبلی bindawood Fabric color Sofa

شاید انتخاب وخرید پارچه رو مبلی بزرگترین چالش برای شما در چیدمان و دکوراسیون منزل باشد,چرا که در مقابل هزینه که می کنید باید خریدتان پاسخگوی نیازهای شما باشد.
ساده ترین نکته در هنگام خرید پارچه رو مبلی توجه به رنگ است .اگر می خواهید دکوراسیون منزلتان متفاوت باشد, رنگ پارچه رو مبلی تان را درست انتخاب کنید.در واقع منظور این است که رنگی را انتخاب کنید که شما را محدود نکند و این قابلیت را داشته باشد که هرزمان تصمیم گرفتید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید.
در اینجا به شما چند رنگ پارچه رو مبلی معرفی می کنیم که دست شما را در انتخاب سایر لوازم منزلتان باز می گذارد,با ما همراه باشید.

1- پارچه سفید

مبل سفید مانند این نمونه ی زیبا که در تصویر می بینید هیچ وقت از مد نمی افتد,به علاوه ی این که شما هر وسیله با هر رنگی که خواستید می توانید به دکوراسیون تان اضافه کنید.هنگام خرید پارچه سفید,به میزان مقاومت پارچه در برابر لکه دقت کنید و پارچه هایی انتخاب کنید که به آسانی تمیز و قابل شستشو باشند.

2- پارچه کرم

پارچه کرم رنگ که بافت هم داشته باشد، گزینه مناسبی برای دکوراسیون منزل شماست. این رنگ کلاسیک به خوبی با رنگ های سیاه، آبی تیره ، قرمز و حتی خاکستری ترکیب می شود

بهترین رنگ های پارچه رو مبلی bindawood Fabric color Sofa kerem

3- پارچه قهوه ای روشن

شتری و بژ از سری رنگ های خنثی محسوب می شوند، رنگ خنثی از جمله رنگ هایی است که به راحتی با سایر رنگ ها ست می شود. با اینکه بعد از پرطرفدار شدن رنگ خاکستری ، رنگ قهوه ای جایگاه خود را در دکوراسیون منزل از دست داد، اما همچنان مبلمان قهوه ای در طرلحی داخلی زیبا به نظر می رسد،. این رنگ هم کلاسیک است و هم شیک.

4- پارچه خاکستری

رنگ خاکستری خیلی روشن در کنار رنگ های گرم چوب و دیوار های گچی بسیار زیبا جلوه می کند,خاکستری رنگ فوق العاده ای برای زمینه سازی در کنار لوازم رنگی است.

5- مبلمان با رنگ خنثی

در طراحی و دکوراسیون منزلتان از مبلمان با رنگ خنثی استفاده کنید,منظور از رنگ خنثی قرار گرفتن دو رنگ مکمل در کنار هم است.مانند مبل آبی که مقدار کمی رنگ نارنجی در خود دارد.

6- مبلمان به رنگ طبیعت

مبلمانی با رنگ های الهام گرفته از طبیعت,مانند آبی و سبزپایه های بسیار عالی در طراحی دکوراسیون هستند.این رنگ پارچه مبل اگر از جنس کتان باشد ظاهر متمایزی به نشیمن شما می دهد.

دیدگاه بگذارید