پارچه گیپور پارچه گیپور و زیبایی بخشیدن به لباس bindawood lace textile 1

استفاده از پارچه گیپور در دوخت لباس های مجلسی و شب از دیرباز مورد توجه بوده است و طراحان لباس سالها از این پارچه در طراحی خود استفاده کرده اند. پارچه های گیپور متعلق به زمان خاصی نیستند و به صورت کلاسیک در همه زمان ها قابل استفاده هستند. در ادامه ی این مطلب درباره انواع مدل های به کاربردن پارچه های گیپور در لباس های شب خواهید خواند.

بعضی از لباس های مجلسی گیپور به خاطر نوع پارچه ساده دوخته می شوند. اما با وجود سادگی بسیار زیبا و شکیل جلوه می کند. همچنین استفاده از کفش پاشنه بلند همراه با این لباس ها بسیار مناسب است. استفاده از پارچه‌های حریر و ساتن همراه پارچه گیپور در لباس مجلسی بسیار مناسب و زیباست، همچنین بهتر است دامن‌های گیپور را با بلوز‌های ساده و تک رنگ استفاده کنید تا زیبایی پارچه گیپور بیشتر خودنمایی کند.

پارچه گیپور پارچه گیپور پارچه گیپور و زیبایی بخشیدن به لباس bindawood lace textile

همانند سایر لباس‌ها، پارچه‌ گیپور با رنگ‌های تیره برای خانم های چاق و دارای اضافه وزن مناسب است. و خانم‌های لاغر بدون نگرانی می‌توانند هر رنگ و مدلی را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند. در واقع باید هنگام انتخاب پارچه به ظاهر و فرم اندام خود دقت کرد. پیراهن‌های گیپور از خود دارای طرح هستند دارند و به خودی خود چشم‌گیر هستند به همین دلیل غالبا نیاز به اکسسوری اضافه‌تری ندارند. با این حال شما می‌توانید با انتخاب کفش پاشنه بلند، چکمه‌ و یا کیف مناسب جلوه خاص تری به لباس خود بدهید. پیراهن‌های گیپور می‌توانند تا سال‌ها مورد استفاده قرار بگیرند بدون اینکه از مد بیافتند. رنگ هایی که بیشتر مناسب لباس هایی با این پارچه هستند عبارتند از: سفید، بژ، خاکستری و آبی کاربنی. اگر لباس گیپور سیاه را ترجیح می‌دهید می‌توانید اکسسوری های خود را از تن رنگ‌های بژ و یا طلایی انتخاب کنید. بهتر است دامن‌های گیپور را با بلوز‌های ساده و تک رنگ استفاده کنید تا زیبایی گیپور بیشتر خودنمایی کند.

پارچه گیپور پارچه گیپور پارچه گیپور و زیبایی بخشیدن به لباس bindawood lace textile 2

اگر برای مهمانی‌ها و مجالس مختلف نظر دارید از لباس‌هایی با این پارچه استفاده کنید، باید به اکسسوری‌هایی که استایل خود را با آن تکمیل می کنید توجه داشته باشید. اگر رنگ لباس شما قرمز مرجانی، زرشکی و یا از تن رنگ صورتی است ، سعی کنید کیف و کفش خود را از رنگ های خاکی و یا بژ انتخاب کنید.

در لینک زیر می توانید پارچه های گیپور بن داود را مشاهده کنید و همین حالا به صورت آنلاین و بی دغدغه خریدتان را انجام دهید.

پارچه های گیپور بن داوود

دیدگاه بگذارید