لباس هایی با پارچه پولکی bindawood blog sequin textile

همه خانم ها خوش درخشیدن در مجالس را دوست دارند. همیشه برای رسیدن به این هدف با توجه به سلیقه خود مناسب ترین لباس، کیف، کفش و آرایش را انتخاب می کنند. اگر طرفدار زرق و برق درخشش باشند از پارچه های پولکی براق برای لباس های مجلسی خود می توانند استفاده کنند که این لباس ها به خصوص در شب جلوه ویژه ای خواهند داشت. لباس های مجلسی دخترانه پولکی علاوه بر سادگی بسیار شیک هستند.

لباس پولکی زرد

رنگ طلایی، رنگی گرم و شاد است و جذابیت آن بیشتر به خاطر قدرت آن در روشن نشان دادن فضاهای تاریک است. رنگ‌های خانواده زرد هر چه روشن‌تر باشند، انرژی ملایم ‌تری به ما می‌دهند. اما باید توجه داشت که زرد و طلایی به دلیل مقدار زیاد نوری که منعکس می‌کند، سریع تر از بقیه رنگ‌ها چشم را خسته می‌کند و بهتر است به صورت تنها به کار نرود و با پارچه های به رنگ مشکی و یا دیگر رنگ های تیره ترکیب شود.

 

لباس هایی با پارچه پولکی bindawood blog sequin textile2

لباس پولکی آبی – سبز

لباس مجلسی پولکی با رنگ آبی با انواع رنگ پوست ها سازگار خواهد بود.چون هم رنگ سرد محسوب می‌شود و هم نوع خاصی از گرمی و درخشش را دارد. پارچه‌های آبی پولک دوزی شده می‌توانند گزینه بسیار خوبی برای یک لباس مجلسی شب باشند و آن را شیک و چشم گیر کنند.

لباس پولکی قرمز

قرمز یک رنگ گرم است و استفاده از این رنگ‌ در لباس باعث جلب توجه بیشتر خواهد باشد. رنگ گرم احساسات را برمی‌انگیزد  بیشتر از سایر رنگ ها خود نما است حال آنکه براقیت پولک قرمز چند برابر است. استفاده از لباس‌هایی با چند رنگ‌ گرم در سراپای شخص، او را جسور و زنده جلوه می‌دهد.

لباس پولکی مشکی

اگر به دنبال جذابیت هستید لباس ساده مشکی را فراموش کنید. لباس مجلسی پولکی مشکی انتخاب خوبی برای افرادی است که لباس مجلسی مشکی را به انواع رنگ‌ها ترجیح می‌دهند. برای جبران سادگی لباس مشکی می‌توان از اکسسوری‌های رنگی در کنار آن استفاده کرد.

شما می توانید انواع پارچه های پولکی بن داود را مشاهده کنید و هر متراژی از این پارچه که مورد نیاز شماست، همین حالا به صورت آنلاین خریداری کنید. ما به هر نقطه از ایران کالای خریداری شده شما را رایگان ارسال خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید