قابل توجه خیاطی ها، مزون ها و آموزشگاه های طراحی و دوخت
معتقدیم که مرزهای فروش برای در نوردیدن خلق شده اند. آیا دوست دارید در زمینه فروش لباس و سایر محصولات تولیدی خود، مرزهای فروش را بشکنید؟
پس با ما همراه باشید…

برای شکستن مرزهای فروش در کسب و کار شما، ما یک ایده بسیار خوب داریم و برای عملیاتی کردن این ایده به کمک شما احتیاج داریم. اجازه می خواهیم تا درباره ایده خودمان به شما توضیح بیشتر بدهیم.

ما به منظور رشد و افزایش میزان فروش خیاطی ها و مزون های همکار خودمان از استراتژی های متنوعی استفاده می کنیم. ما به رشد و پیشرفت همکاران خود اهمیت می دهیم و دوست داریم تا ایشان در صنف خود مانند ستاره بدرخشند زیرا به یک اصل بسیار مهم معتقدیم که موفقیت همکاران مان را موفقیت خود می دانیم. به منظور دستیابی به این هدف متعالی قدمهای بسیار مهمی برداشته ایم که یکی از آنها راه اندازی فروشگاه مجازی فروشگاه بن داود است. این فروشگاه مجازی دارای نشان اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

ما بستری فراهم کرده ایم که نتیجه همکاری روی آن بستر یک شراکت برد-برد است. ما مطمئن هستیم که کسب و کار ما و شما می تواند از بابت این شراکت دو طرفه منافع بسیار زیادی ببرد.

[object object] ثبت فروشگاه BRAND 150x150

برندسازی مزون یا کارگاه خیاطی خود

[object object] ثبت فروشگاه yabligh 150x150

انجام تبلیغات برای مزون های همکار در وب سایت ما

[object object] ثبت فروشگاه Dress 150x150

کمک به فروش لباس های تولیدی شما از طریق وب سایت ما

پس از تکمیل فرم ثبت نام، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا پس از ارزیابی کسب و کار شما، مقدمات ثبت محصولات شما را در فروشگاه بن داود فراهم آورند. لازم به ذکر است ثبت محصولات و فروش آنها از طریق فروشگاه بن داود کاملا رایگان بوده و شما بابت فروش محصولات خود از طریق سایت بن داود نیاز به پرداخت وجه ندارید.

برگشت به بالا