پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin3

لنین: میراث زندگی آرمانی و مظهر خلوص و کیفیت

قرن هاست که لنین به واسطه جذابیت منحصر بفرد ظاهری و لمس غیر قابل قیاس خود مورد احترام همگان است. لنین پارچه ای است که مظهر زندگی اعیان بوده، اصالت دارد و بی ادعا در برابر تغییرات سریع مُد امروزی مقاومت کرده و گاهی حتی سطح آن را نیز بالا می برد.

پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin1
این لنین تا شده ی رنگ نشده و دارای لبه های ساییده، بافت طبیعی و ویژگی های ذاتی یک لنین باکیفیت را به خوبی نشان می دهد.

لنین با ظرافت و زیبایی و آرامشی کلاسیک عجین شده و بهترین انتخاب برای لباس راحتی در آب و هوای گرم است. لمس لنین بسیار جذاب و خاص است. این پارچه هم برای دست و هم برای چشم، صاف و پر جلوه بوده و الیاف بافت آن نرم همچون ابریشم است. با این حال لنین، یک تازگی بهارگونه را در خود دارد. بافت سنگین این پارچه می تواند بیانگر یک شخصیت محکم باشد که جذابیت و آرامشی بی نظیر را از خود ارایه می دهد.

پارچه های لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin
مجموعه ای از لباس های معاصر و تاریخی که توسط طراحان بزرگ لنین ایجاد شده، کیفیت و اصالت لنین را نشان می دهد

لنین اصل و خالص، همواره جایگاه خود را در مد امروزی حفظ می کند. چین و شکن های طبیعی آن لباس های دوخته شده از آن را متمایز می سازد. این در حالیست که مواد تشکیل دهنده آنتی استاتیک طبیعی آن باعث می شود تا براحتی روی بدن فرو ریخته و به اهتزار دربیاید. لنین همچنین می تواند در پاسخ به حرکت فرد، براحتی موج گیرد.

پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin3
پارچه لنین طبیعی در حجم های متفاوت که نشان دهنده ساختار خاص بافت آن است

در اروپای قرن 19 شان هر فرد با کیفیت و مقدار لنین لباسش سنجیده می شد.

پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin4
این کت لایه لایه سفیدگچی از لنینِ 100 درصد شسته شده است که جذابیت قدیمی آن حاصل کار سبک طراح است: ستایش و در عین حال دوخت تخریبی لباس های کلاسیک.

لنین تا انتهای قرن 19 همچنان انتخاب اول مردم برای پارچه بود و از آن در لباس راحتی، پیراهن مردانه، پیراهن های زنانه استفاده می شد.

پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin5
لباس مردانه با مشخصه طوقی چین دار از لنین به سبک تخریب شده ی گوتیک مدرن- طراح روی لیوناردز

آخرین ردپای لنین بعنوان نماد انسان خوش پوش را می توان در دستمال توجیبی تاشده و تمیزی دید که در جیب کوچک بالای کت قرار می گرفت. این مد نماد موج جدید تغییرات اجتماعی و آنارشیسم سالهای میانی دهه 60 میلادی بود.

لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin6
پیراهن ترکیبی لنین و رایون با برش های هندسی- الگوی بی حال یقه راهبی–  این مدل نمونه پوشش راحت شهری بوده و طراح آن نیکلاس کی از نیویورک است- پشم نیم تاب و درخشندگی جلادار مشخصه ی بسیاری از نخ های لنین هستند. مانکن در اینجا آن را با تونیک ژرژت ریونی به همراه شلوار پارچه پوپلین به تن کرده است.

در دهه 1960 میلادی لنین در بریتانیا کبیر و آمریکای شمالی به جایی رسیده بود که تنها محدود به علاقمندان خاصی می شد و بعبارتی تنها مصرف طیف خاصی از مردم بود. با این حال لنین همچنان توانست در مدیترانه و آمریکای جنوبی محبوبیت خود را حفظ کند چراکه پارچه های مصنوعی در آب و هوای گرم قادر به ارایه همان میزان از خنکی و راحتی نبودند.

در اواسط دهه 90 جذابیت خاص لنین یکبار دیگر مورد ستایش قرار گرفت و حدود 70 درصد تولید لنین در این دوره بار دیگر برای استفاده در پارچه های مد بود. امروزه لنین های مخصوصی با ترکیبات پنبه ای  وجود دارند که در تولید جین از آنها استفاده می شود. هدف از این کار ارتقای کیفیت و بهبود حس اصلی این مُد در آب و هوای گرم و مرطوب می باشد.

لنین ایرلندی لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin7
لنین ایرلندی با بافتی ویژه دارای طرح تخریب شده چند پارچه ای که بازتابی از کت کپنک کلاسیک است – طراح جان روخا

لنین ایرلندی لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin8

لباس ژاکارد شارشی ساخته شده از لنین ایرلندی با درزهای انحرافی که قابلیت راحت به تن کردن طبیعی این پارچه اعیان را نشان می دهد- طراح جان روخا
کت تابستانی با پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin9کت تابستانی  چهاردکمه سفید شیری بی حال که برش های آن کیفیت طراحی این ترکیب لنینی-ابریشمی را به بهترین شکل نشان می دهد- طراح ایتالیایی کورنلیانی
لباس کهکشان با پارچه لنین لنین آشنایی با پارچه لنین Tela Lenin10
لباس کهکشان: یقه ی مقوایی ساخته شده از لنین به رنگ صورتی مرجانی که بافت موج دار، بی نظمی های طبیعی دلربا و برق طبیعی الیاف این پارچه را به زیبایی نمایش می دهد

پارچه لنین نهایی می تواند از سفت و سخت و خشن تا صاف و نرم و ظریف متغیر باشد.

لباس شب بسیار زیبای گره الهام گرفته از خیاط و طراح پاریسی مادام گره- طراح لباس یی چنگ یین به سبکی ماهرانه شکل های مجسمه مانند ارگانیکی خلق کرده که همچون ماری بی زحمت به دور بدن می پیچد- ساخته شده از لنین که به خوبی پلیسه دار شده است

 

دیدگاه بگذارید