استفاده از گیپور در لباس گیپور استفاده از گیپور در لباس bindawood seven ways to use gippor

گیپور پارچه ای شیک و جذاب است که لباس هایی که با آن دوخته می شوند جنسیتی زنانه تر دارند و شما می توانید آن ها را در لباس های گوناگون و در طرح های متفاوت استفاده نمایید. اگر می خواهید با انواع کاربرد های این پارچه زیبا آشنا شوید، این مطلب را از دست ندهید.

۱ ) ژاکت یا بلوز آستین بلند 

استفاده از گیپور در لباس 1 گیپور استفاده از گیپور در لباس bindawood seven ways to use gippor d1
این مدل از بلوز آستین بلند در طرح های مختلف در بازار موجود است که می توانید آن را بخرید و یا با استفاده از پارچه خوب آن را بدوزید. جذابیت این لباس زیاد است زیرا موجب ایجاد تضادی زیبا بین لباسی که زیر آن پوشیده اید و قسمت هایی که روی پوست دیده می شود، کی گردد. این امر باعث می شود شما بتوانید زیر این بلوز با پوشیدن یک تاپ ساده و معمولی، بسیار زیبا و شیک دیده شوید.

2 ) بلوز پشت باز

استفاده از گیپور در لباس 2 گیپور استفاده از گیپور در لباس bindawood seven ways to use gippor d3

علاوه بر استفاده یکدست در تمام لباس، می توانید از این پارچه برای قسمت هایی از لباستان بهره ببرید. این مدل ها نیز بسیار متنوع هستند، به عنوان مثال بلوز های پشت بازی که برای پوشاندن قسمت باز آن ها از این پارچه استفاده می شود. برخی از تی شرت ها نیز هستند که پشتشان کاملا توری است.

3 ) دامن

گیپور استفاده از گیپور در لباس bindawood seven ways to use gippor d4

مدل دامن گیپور از انواع دامن های مجلسی و محبوب در بین خانم ها است. با پوشیدن این نوع دامن در مهمانی ها و مجالس مختلف، ظاهری زنانه و جذاب پیدا خواهید کرد در این دامن ها معمولا در زیر دامنی کوتاه تر دوخته شده و این پارچه روی آن از دامن زیری بلند تر است و جلوه ای زیبا به لباستان می بخشد.

4 ) پیراهن

استفاده از گیپور در لباس 4 گیپور استفاده از گیپور در لباس bindawood seven ways to use gippor d7
این پیراهن ها نیز همانند دامن ها هستند که زیرشان آستر می خورد و روی آنها این پارچه دوخته می شود و اصولا قسمتهایی از بدن از زیر آن دیده می شود و آن را جذاب می سازد.

بیشتر بدانید:  پارچه گیپور و زیبایی بخشیدن به لباس

دیدگاه بگذارید